Opravy a výměny spínacích skříněk

Provádíme výměny i opravy spínacích skříněk u starších i nových modelů automobilů všech značek. Máte-li jakýkoliv problém se svou spínací skříňkou, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme a navrhneme nejschůdnější řešení za rozumnou cenu.

Všechny typy vozidel za rozumnou cenu

Opravy spínacích skříněk provádíme jak u starších, tak i nových automobilů. Jsme schopni opravit či vyměnit spínací skříňku u všech značek a typů vozidel.

Na místě a na počkání - naše specialita

Značnou část běžných závad na spínačkách (zejména u značek Škoda, Volkswagen (VW), Seat a Audi) dokážeme vyřešit a opravit přímo u vás, nebo na místě, kde se závada stala, takže váš automobil bude opět během chvíle provozuschopný.

Jsme odborníci na autozámky - Garance 100% spokojenosti

Na výměny, opravy a otevírání autozámků a spínacích skříněk vozidel se specializujeme. Neustále sledujeme všechny trendy a moderní technologie výroby a disponujeme patřičným profesionálním vybavením, takže dokážeme opravit veškeré spínací skříňky bez poškození a tou nejvhodnější metodou.

Spínací skříňku vašeho vozidla je ve většině případů možné opravit. V případě opravdu rozsáhlých poškození, kdy spínačku již opravit nelze, vám ochotně dodáme novou za rozumnou cenu. Zavolejte nám, bezplatně vám poradíme a nabídneme nejvhodnější řešení.

Opotřebování spínací skříňky

Spínací skříňky vykazují po určité době známky opotřebovanosti, které se projevují zejména nasledujícími závadami:

  • zasekáváním spínací skříňky - nelze ji vypnout a vyndat klíč
  • klíček ve spínací skříňce se nedá otočit
  • klíč nelze zasunout do spínací skříňky
  • nebo klíč nejde vyndat

Oprava spínací skříňky - cena

Cena za opravu spínací skříňky záleží pochopitelně na rozsahu jejího poškození, případné potřebě výměny jednotlivých dílů a samozřejmě také na stáří, značce a typu vozidla. Pokud byste rádi věděli konkrétní cenu pro váš automobil, neváhejte se na nás obrátit pro nezávaznou poptávku.

+420 722 454 085Video - rozebrání spínací skříňky pro provedení opravy